INTERIÉROVÉ A VCHODOVÉ DVEŘE

  • Pomůžeme vám najít ideální dveře – společně vybereme interiérové dveře přesně podle vašich představ, navíc máme přehled o akčních nabídkách, se kterými ušetříte.
  • Ušetříme vám čas a zbytečné starosti – zajišťujeme kompletní dodávky dveří od zaměření, přes dopravu až po odbornou montáž kvalifikovaným technikem.
  • Ukážeme vám všechny možnosti – nabízíme klasické, posuvné nebo skleněné dveře v mnoha variantách, dekorech a rozměrech.
  • Splníme i náročná přání – máme zkušenosti z nejrůznějších zakázek i atypických realizací.

PROVĚŘENÍ VÝROBCI DVEŘÍ

Zajišťujeme prodej a montáž interiérových dveří pro zákazníky v Klatovech, západních Čechách a okolí. Jsme obchodními partnery firem SOLODOOR, MASONITE, SEPOS,
COBRA, a dalších. U nás si můžete vybrat z široké nabídky typů, dekorů nebo rozměrů dveří do interiéru. Na přání dodáváme také bezfalcové, bezobložkové, bezpečnostní a protihlukové dveře a mnoho dalších v různých barvách a dekorech. S výběrem dveří vám poradíme, ozvěte se nám!

VÝPLNĚ A POVRCHY

Dveřní rám dveří bývá obvykle z MDF nebo smrkových latí oboustranně opláštěn HDF nebo DTD deskou s vybranou povrchovou úpravou. Výplní interiérových dveří bývá voština (tvrzený papír ve tvaru včelí plástve) nebo DTD (dřevotřísková) deska. V našem sortimentu najdete všechny běžné povrchy – dýhované, laminátové, fóliované i lakované, a také prosklené dveře. Kromě dveří dodáváme stavební pouzdra, dveřní kování i speciální druhy zárubní.

SOLODOOR

Česká firma SOLODOOR dodává na domácí i zahraniční trh dveře v mnoha různých dekorech a provedeních. Patří mezi největší a nejznámější výrobce interiérových dveří v ČR. Přízeň zákazníků si získává díky osvědčené kvalitě, modernímu designu a široké nabídce povrchů, typů i prosklení. Krátké dodací lhůty – nejprodávanější modely dveří má SOLODOOR obvykle skladem. SOLODOOR vyrábí také zárubně.

MASONITE

Firma Masonite je dalším českým výrobcem kvalitních dveří v našem portfoliu. Více než 50 let vyrábí interiérové dveře, které splňují požadavky moderních domácností i komerčních objektů. Masonite nabízí několik typů dveří – hladké, profilované, rámové, posuvné nebo třeba speciální. Díky důrazu na eleganci, funkčnost a odolnost jsou dlouhodobě oblíbené nejen v ČR. Součástí sortimentu jsou rovněž dveřní zárubně a příslušenství.

SEPOS

Výrobce dveří SEPOS působí na českém trhu od roku 1991. Díky více než 70 dekorům v nabídce si každý snadno vybere ty nejvhodnější dveře pro vlastní interiéry. Společnost SEPOS vyrábí také zárubně, které mají stejné dekory jako nejprodávanější modely dveří. Popularita výrobků této firmy stále roste mezi odborníky i koncovými zákazníky a SEPOS tak právem patří mezi nejvýznamnější výrobce v ČR.